Автобус Бересть-Одеса користується популярністю у туристів 

29 червня з Берестейського автовокзалу вирушив в рейс перший сезонний (нерегулярний) автобус за маршрутом Бересть– Одеса. А 30 червня відбувся перший рейс на курорт з регулярним перевізником.

Взагалі перший виїзд (з зупинками в містах Київ та Умань) планувався ще 23 червня. Але автобус в рейс не вирушив через відсутність пасажирів. Зате через тиждень він заповнився майже на 100%.

– Дорога в Сімферополь стала довгою, через Україну не потрапити… Сервіс в Одесі, кажуть, непоганий. Сам там не був – не знаю, але відпочиваючі так розсудили. Ще минулого року ми працювали з цим напрямком на нерегулярних рейсах, – розповів начальник Берестейського автовокзалу Микола Радюк. – Автобуси до Одеси у нас завантажувалися на 100%. Бажаючі були завжди. Тому і було запропоновано перевізнику – Берестейського автобусного парку – попрацювати над відкриттям сезонного напрямки для берестян. Були виконані всі договірні зобов’язання, отримані дозволи на даний маршрут. Тепер головне, щоб перевізники не підвели. Надавали нормальні, комфортабельні автобуси.

Пасажирам рейсу Бересть – Одеса в дорозі доведеться провести більше 20 годин. Тому до перевізників на далеку відстань висувалися вимоги: в обов’язковому порядку – кондиціонери, відео і Wi-Fi в автобусі, а також зв’язок з водієм, щоб у будь-який момент можна було поцікавитися, де знаходиться автобус… Крім цього, продаючи квиток, працівники автовокзалу записують телефон пасажира, щоб мати з ним зв’язок: повідомляти про форс-мажорні ситуації, якщо вони трапляються.

На регулярний рейс квитки туди і назад продають окремо. Тобто зворотні квитки можна придбати на будь-яку дату, яка є в розкладі.

Нерегулярний рейс організований за типом туру – 8 днів. Тому і квитки на нього продаються відразу в обидва кінці. Його випробували ще в минулому році. Пасажири просили продовжити термін візиту в Одесу до 10 днів! Скарг на перевізника тоді не надходило.

Оскільки рейс підключений до республіканської програмі, квитки можна купувати через інтернет; у Мінську, Гомелі, Вітебську, Гродно (в будь-яких містах, які задіяні в програмі); і, зрозуміло, на Берестейському автовокзалі.

Вартість поїздки в один бік – 60 рублів. Для дітей з п’яти до десяти років діє знижка 50%. Перевезення багажу для пасажирів безкоштовно.

Автовокзал також продає залізничні квитки в цьому напрямку (Ковель – Одеса). Бажаючих багато, так як залізничні квитки на порядок дешевше, ніж на автобус.

– Якщо у нас ціна – 60 рублів, то там купе обійдеться в 22 – 23, – коментує Микола Радюк. – Але ці залізничні квитки дуже важко придбати навіть в інтернеті. Буває, після з’являються додаткові вагони. Укра-їнської сторона бачить, що квитки на напрям розібрані, а попит стабільний, додає їх іноді.

Криниця: Заря

  • 1
    Поділитися

1 thought on “Автобус Бересть-Одеса користується популярністю у туристів ”

  1. Віктор Місіюк сказав:

    Вельми актуальна тема. З ХІХ століття Бересть і Одеса зв’язані в один вузел. Такий великий потік кожного літа. Диво, що в на поїзда нема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 thought on “Автобус Бересть-Одеса користується популярністю у туристів ”

  1. Віктор Місіюк сказав:

    Вельми актуальна тема. З ХІХ століття Бересть і Одеса зв’язані в один вузел. Такий великий потік кожного літа. Диво, що в на поїзда нема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *