Анкету перепису населення можна заповнити в Інтернеті

ПроСВІТ, Новини
14/06/2019, 1 Comment

Перепис населення 2019 року в Республиці Білорусь, який пройде з 4 по 30 жовтня, відкриє нову сторінку історії. Він вперше передбачає можливість самостійного заповнення анкети через Інтернет. Тобто вперше це можна буде зробити за допомогою сучасних інформаційних технологій. Вперше дані вноситиме не переписник, сам громадянин. У такого способу чимало переваг. Це оперативніше і дешевше.

Високотехнологічні країни таким не здивувати. Білорусь далеко не перша, хто вводить систему електронного перепису. В так званих цифрових країнах можна також голосувати на виборах через Інтернет. Перший крок може бути недосконалим, але він дуже важливий.

Звичайно,  далеко не всі в Білорусі мають для участі в Інтернет-переписі  відповідне знання і можливості. Тому відмовитись від паперових анкет не вдасться. І усе ж у статистичному комітеті хотіли б, щоб половина жителів країни вислали інформацію про себе самостійно. Скептики вважають, що реально можна розраховувати на вдвічі меншу кількість. Навіть, якщо й так, ситуація небувала. Звичайно, організатори перепису в основному розраховують на молодь. Цифровий перепис це  перевірка громадянської активності і життєвої позиції громадян Білорусі. Багато залежить він кожного, хто може роз’яснити своїм рідним та близьким те, як  скористатися наданою можливістю. 

 • 17
  Поширили:

1 thought on “Анкету перепису населення можна заповнити в Інтернеті”

 1. Цифровий перепис це перевірка громадянської активності і життєвої позиції громадян Білорусі. Багато залежить він кожного, хто може роз’яснити своїм рідним та близьким те, як скористатися наданою можливістю.

  Мыни интересно, а чы вспомыналы организаторы про тое, шо грошы на гэтэ трэба?
  Прочытав, шо було так: “”Если сравнивать с США, то перепись нам обойдется гораздо дешевле”, – сказал глава Росстата. В США, сообщил он, стоимость переписи в расчете на одного человека составляет $50, в РФ в ходе переписи 2010 года – менее $4 (в ходе переписи 2002 года – $1 на человека).”

  Мусыть если б хоть одын рубэль добросовестным пырыпысчыкам за каждого электронно пырыпысанного пообещалы б заплатыты, то появылось бы бильш заинтересованных так пырыпысатыся?
  З павагай да неабыякавых

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *