Батьки шоковані промовою Діда Мороза (ВІДЕО)

На популярному ресурсі онлайнер зявилося відео зняте 24 грудня в резиденції Діда Мороза в Біловезькій пущі. Але від господаря резиденції відвідувачи того вечора почули зовсім не казкові слова. 

– Дитина давно чекала на цю поїздку і дуже до неї готувалася. Погулявши по вольєрах з тваринами, ми до 17:00 поїхали на автобусі в резиденцію. Задумка дуже добра, по дорозі до дому Дідуся Мороза гостей зустрічають різні персонажі: Матінка Зима, Сніжинки і ще якісь «помічники», кожен з них після невеликого вітання-уявлення направляє до наступного персонажу, підігріваючи інтерес дітей і навіть дорослих перед головною зустріччю , заради якої деякі їхали 300-400 кілометрів, – розповідає Ганна, яка разом приїхала до Пущі із семирічним сином.

Діти опинилися біля будинку Діда Мороза і покликали його.

– Він вийшов зі Снігуронькою, з цього моменту і почалося найцікавіше, а точніше, жах, якого ніяк не очікували, – продовжує вона. – Дідусь Мороз став розповідати, що не треба топтати його квіти-первоцвіти, потім він звернувся особисто до батьків, щоб дивилися за своїми дітьми, відразу ж став розповідати про якийсь нещасний випадок, який міг статися у них, так як якийсь папа не дивився за дитиною, а дитина щось зробив з проводкою, і його могло вдарити струмом.

Спеціально навчена дівчина просить дітей покликати Діда Мороза і Снігуроньку. Виходить швидко. Діти радіють, що процес не зайняв багато часу і персонажі зголосилися з першого разу. На відео Дідусь вітається з дітьми і включає господарника з проханням відійти від місця, де ростуть літні квіти, і поважати чужу працю. Після звертається до батьків. 

– Коли один чоловік з нашої групи попросив Дідуся Мороза просто привітати дітей зі святами, той перейшов на особистості і став уже цього чоловіка говорити, що тоді буде особисто його вітати з Новим роком, що цей чоловік повинен першим отримати солодкий подарунок (що до чого і де хоч якась взаємозв’язок в його словах) … – дивується жінка.

Зі різних джерел відомо, що у новорічні свята до Пущі приїжджає величезна кількість туристів. Там де збирається стільки людей має бути багаторазовий запас міцності не тільки у місця проведення, але й у тих, хто тут працю. Цього разу, очевидно, так не вийшло:

– Потім «Дідусь» став ділити дітей по областям для фотографії, попутно згадавши якусь колишню в’язницю, про яку ми повинні були знати. А на закінчення своєї промови в ультимативній формі сказав, щоб «на персональні знімки навіть і не розраховували».

Ганна каже, що після колективної фотографії дитина вийшла зі сльозами, сказавши, що це не справжній Дід Мороз, справжній Дід Мороз так розмовляти ніколи не буде:

– Після цього син відмовився і водити хоровод навколо ялинки, і навіть забирати солодкий подарунок, – робить висновок співрозмовниця. – У мене просто в голові не вкладається, як персонал, який працює з самої вразливою і чутливою аудиторією, може настільки некомпетентно і неналежно поводитися.

Цікаво, чи побачили цей виступ ті, хто мав можливість он-лайн дивитись за подіями в резиденції.

За матеріалом онлайнер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *