“Белнефтехим” відповів на гострі питання про ціни на бензин

Автомобільне паливо дорожчає в черговий раз. Як в останні роки прийнято – поетапно, на копійку. «Белнефтехим» підготувався до цієї непопулярного заходу і заочно відповів на 12 запитань з приводу цін (даємо максимально коротку версію).

1. Чому наші  нафтопереробні заводи отримують нафту за низькою ціною з Росії, а задирають ціну на бензин вище російської?

Не отримують, а купують. Такі умови склалися в результаті «податкового маневру» Росії – ціна для білоруських НПЗ прив’язана до світових котирувань. З кожному роком буде дорожче.
На внутрішньому ринку Білорусі концерн дотримується політики стримування цін.

2. Усюди нафтопереробка – надприбутковий бізнес. Чому у нас збиток?

Нафтопереробка зараз не приносить надприбутків ніде. У світі існує перевиробництво. Кожен білоруський автомобіліст фактично дотується на 20-30 копійок на кожному літрі палива.

3. Чому автомобілісти повинні «складатися» на модернізацію НПЗ?

Для залучення кредитів НПЗ повинні працювати прибутково. За такими правилами працює будь-який бізнес.

Якщо фінансова ситуація не зміниться, НПЗ будуть змушені призупинити всі свої інвестпроекти.

4. Чи правда, що в ціні палива 65% податків?

Ця цифра може бути застосовна для нафтовидобувних країн. У Білорусі податкова складова в ціні палива – а це податок на додану вартість, акцизи та інші збори, які сплачують наші заводи, – зараз займає до 40 відсотків.

Переважну частку в роздрібній ціні бензину займає вартість сировини – нафти, яку ми купуємо за валюту за ціною близько 75 відсотків від світової. Тому зростання вартості нафти безпосередньо впливає на ціну автомобільного палива.

5. Підвищення цін піде на зарплату працівників НПЗ і особливо їх керівників?

Оскільки НПЗ зараз збиткові, заводи максимально скорочують всі свої витрати, і про підвищення заробітної плати не йдеться.

Разом з тим в ціні одного літра автомобільного палива заробітна плата становить 2 копійки. А всі витрати НПЗ, за винятком витрат на придбання нафти, в сьогоднішній ціні автомобільного палива становлять до 10 копійок. Тому практично ніякого впливу заробітна плата працівників НПЗ на роздрібну ціну бензину не має.

6. Чому ціна на нафту змінюється кожен день, а «Белнефтехим» тільки підвищує ціни?

Іноді зменшує, але через девальвацію це не завжди помітно.

7. Чому не знижувалася ціна на бензин в 2016 році, коли нафта впала з 80 до 30 доларів за барель?

У доларовому еквіваленті знижувалася. Ціна на бензин знижувалася б і в рублях, якби в цей час не відбулося падіння курсу білоруського рубля.

8. Чому вартість бензину не ув’язується з рівнем доходів населення?

Ув’язується. Концерн проводить політику стримування цін на паливо в Білорусі. Якби ціна визначалася ринком, вона була б значно вищою.

У загальних витратах жителів республіки витрати на автомобільне паливо займають всього лише 2,2%, в півтора рази менше, ніж на послуги зв’язку.

9. Чому до сих пір не було ніякого механізму залежності ціни бензину від ціни на нафту?

Механізм такий був і є. Рівень цін на нафтопродукти залежить від багатьох факторів: вартості нафти, податкового навантаження, курсу валют, рівня цін в суміжних державах, ряду інших показників.

Раніше, на початку 2010-х років, до початку російського податкового маневру, коли ціна російської нафти не перевищувала 50 відсотків від світової, у НПЗ була можливість допомагати населенню за рахунок більш прибуткового експорту. Зараз такої можливості немає

Більш того, в Росії прийнято рішення про завершення протягом найближчих років свого податкового маневру. Для Білорусі це означає з великою ймовірністю, що з 2024 року в нас будуть світові ціни на нафту і світові ціни на автомобільне паливо. Треба готуватися до такого ходу подій.

10. Чому не можна всі наші нафтопродукти направляти на експорт, а в Білорусь завозити дешеве російське паливо?

У Росії паливо дорожче. Плюс енергетична безпека.

11. Чому на деяких АЗС дають знижки на паливо, якщо ціна збиткова?

За рахунок чого? Принцип такий же, як в магазинах: за рахунок прибутку від інших товарів.
Іноді АЗС проводять акції для розкрутки нового виду бензину з присадками або є необхідність швидко продати літнє паливо перед морозами.

12. Деякі економісти кажуть, що бензин в Білорусі можна безкоштовно роздавати, все одно експорт покриє витрати.

Це помилкова думка.

З урахуванням сплати мита при експорті нафтопродуктів поставки фактично йдуть в ринкових умовах. А збитки НПЗ в даний час обумовлені саме низькими цінами на внутрішньому ринку.

За 7 місяців 2018 році по відношенню до аналогічного періоду 2017 року ціна нафти для білоруських НПЗ зросла на 35 відсотків, при цьому ціни на нафтопродукти, що реалізуються на внутрішньому ринку, за цей період зросли лише на 14.

Криниця: onlinebrest.by

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *