Березовська вузькоколійка (ВІДЕО)

На території Білорусі 32 вузькоколійки. Двоє з трьох найцікавіших з туристичної точки зору на Берестейщини: на Гатча-Осовецькому торфобрикетному заводі і Березовському торфобрикетному заводі поблизу села Зелений Бір. Березовська вузькоколійка не виглядає як відомий Поліський трамвай, але є досить цікавим об’єктом для любителів “промислового туризму”. Так вважає головний інженер торфобрикетного виробничого управління “Березовське” Олексій Олександрович. З усіх доріг вона найбільш зелена, проходить через ліс від заводу до торфовищ верхових боліт в басейні ріки Жигулянка. Довжина 40 кілометрів. 

Анонси перших туристичних поїздок з’явилися в листопаді 2017 року. Поїздки перш за все орієнтовані на міських туристів. Організацією екскурсій займається мінський підприємець Артем Слизький, власник сайту 750mm.by. Найближча екскурсія запланована на 1 лютого 2018 року. Ціна екскурсії 45 рублів. 

Нещодавно журналісти Раді Свобода виклали відеоролик з записом подорожі на березовський вузькоколійці. 

Беларусь вузкакалейная. «Мы ня думалі, што гэта некаму будзе цікава»

«Першая мая думка… Ну мы ня думалі, што гэта некаму будзе цікава»Як выглядае паездка вузкакалейнай чыгункай з кабіны машыніста і з вышыні птушынага палёту

Publié par Радыё Свабода sur samedi 20 Janvier 2018

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *