Берестейська франшиза з’явилася в столиці

ПроСВІТ, Новини
29/09/2020, Leave a comment

У Мінську відкривається перша кав’ярня берестейської мережі Paragraph . До кінця року власники планують запустити тут ще дві свої точки. 

Фото: Сергій Балай, TUT.BYКав’ярені Paragraph працюють в Бересті і області з 2014 року, п’ять закладів відкриті в Бересті, ще один в Пинську і один в Кобрині. Мережа розвивають підприємці Дмитро Човган і Костянтин Демидович.

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

В Мінську на вулиці Кальварійська, 5 біля станції метро «Фрунзенська» відкривається кав’ярня Paragraph. Поруч з ними працює перукарня – теж з Берестя. Компанії співпрацюють і вирішили відкриватися разом заздалегідь, щоб створювати загальну точку тяжіння.

Нова кав’ярня досить велика для такого типу закладів – на 50 посадочних місць. В Мінську це буде найбільша кав’ярня. Сусідство з іншими закладами власників не лякає, навпаки.

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

Коли в одному місці відбувається скупчення точок громадського харчування, навіть дуже близьких по концепту, це створює тяжіння. Образно кажучи, в одну кав’ярню цілеспрямовано поїде 10 осіб в день, в дві кав’ярні – 30 осіб, в п’ять – 100 чоловік

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

Столичний проект кав’ярні Човган і Демидович запускають з бізнес-партнером з Береста, бізнесмени з Мінська в проекті не беруть участь.

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

Також в кав’ярнях буде якісна берестейська продукція.

Ми будемо возити десерти з нашого берестейського цеху, для цього ми спеціально купували мікроавтобус-рефрижератор, – каже Дмитро Човган.

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

У компанії є глобальний план відкрити в Білорусі 50 кав’ярень, по Мінську такої точної цифри немає, власники хочуть придивитися, як піде бізнес в столиці.

Я думаю, що ми відкриємо три кав’ярні і на півроку зупинимося, щоб придивитися і все осмислити. За моїми відчуттями, я б хотів в столиці 15-20 наших кав’ярень, щоб ми могли вже піти з центру міста. У Бересті у нас є одна кав’ярня в спальному районі, це, напевно, один з найстаріших «спальників міста» і ми дуже задоволені тим, як там працює заклад – деякі показники продажів навіть перевищують центр, – каже Дмитро Човган.

Фото: Сергій Балай, TUT.BY

За матеріалом тут.бай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *