Берестейське динамо обіграло БАТЕ – 2:0

ПроСВІТ, На здоров'я
06/04/2017, 1 Comment

У першому півфінальному матчі “Динамо-Бересть” обіграв один з кращих футбольних клубів Білорусі, учасника групових етапів Лігі чемпіонів і Лігі Європи, “БАТЕ Борисов” – 2: 0. 

Тренер команди, Володимир Журавель, прокоментував гру так: “При підготовці до матчу було важко зрозуміти в яку систему буде грати БАТЕ. У них є ряд травмованих футболістів. Ми припускали, що почнуть з трьома захисниками, але вони вийшли в чотирьох. У другому таймі вони перебудувалися, ми пробували повторну гру. Тактичні напрацювання з тренувань у нас не зовсім виходили, тому зіграли класичний варіант 4-4-2. Цей варіант проти трьох захисників у нас непогано виходив і з мінським “Динамо”, і в ряді передсезонних матчів. Було питання, на кого з наших футболістів зробити ставку. Навантаження велике, недавно ми стартували в чемпіонаті. Фамейе сьогодні нам додає швидкості, Торрес, я вважаю, провів другий матч на високому для себе рівні. І жертвувати такими футболістами, даючи їм відпочити … Поставили найсильніших на сегодняшнйі день. …”

 

Виник матча:

 Голи: 1: 0 – Торрес (1). 2: 0 – Фамейе (52)
 
Динамо-Бересть: Малерб – Іванов, Гаврилович, Аврамія, Алісейко – Букаткін, Легчілін – Торрес (Куйате, 72), Осачукву, Мозолевський (Седько, 56) – Фамейе (Бабаво, 90 + 1).
 
Запасні: Кужаль, Герман, Лебедєв, Чиж.
 
БАТЕ Борисов: Щербицький – М.Володько, Поляков, Яблонський, Жавнерчик, Стасевич – Кендиш – А.Володько (Родіонов, 46), Гвільям (Джигер, 79) – Туомінен (Березкін, 60), Гордійчук.
 
Запасні: Чичкан, Пикк, Шкурдюк, Мухамедом.
 
Попередження: Легчілін (21), Жавнерчик (34), Фамейе (48), Кендиш (61), Малерб (89).
 
На 52-й хвилині Фамейе не реалізував пенальті.
 
За матеріалами Динамо-Бересть

1 thought on “Берестейське динамо обіграло БАТЕ – 2:0”

  1. Дмитро Кульбеда сказав:

    Хлопци,оно не перегорайте. Бо нішо набрали на себе всього, кубок – вийграти, чемпіонат – надавати всім по ср… Дивлюся,радуюся,але боязно.

Залишити відповідь