Берестейські дорожники в 2019 році будуть працювати в трьох областях України

 ВАТ “Дорожньо-будівельний трест №4 Берестя” отримало замовлення на ремонт доріг в поточному році в трьох областях України, повідомив  генеральний директор підприємства Ігор Шугаєв.

Зокрема, в квітні берестяни планують приступити до поточного ремонту дороги в Житомирській області. Ділянка довжиною близько 10 км розташовується поблизу прикордонного переходу Виступовичі (з білоруської сторони – Нова Рудня). Виконати роботи планується протягом двох місяців.

Також отримано замовлення на поточний ремонт дороги в Київській області, необхідно оновити покриття на протязі 3 км. Початок робіт на об’єкті заплановано на травень. Крім того, представники Білорусі визнані переможцями в торгах на капітальний ремонт дороги Луцьк – Рівне. П’ятикілометрова ділянка знаходиться на під’їзді до Рівного. Роботи там почалися в кінці минулого року, орієнтовно в квітні берестяни відновлять будівництво. Вартість об’єкта становить близько $ 3 млн.

Представництво дочірньої компанії ВАТ “Керуюча компанія холдингу” Белавтодор “з Берестя діє в Україні практично два роки, поступово підприємство освоює ринок.

” Створили у замовників гарне враження, завдяки чому змогли більше об’єктів отримати в 2018 році, націлені на подальший розвиток, – зазначив Ігор Шугаєв. – Працюючи в Україні, ми забезпечуємо експорт послуг, повністю можемо завантажити потужності дорожньо-будівельного тресту. Роботи, що виконуються типові, віддаленість об’єктів від наших баз незначна, на таких же відстанях працюємо на території республіки “.

У Білорусі одним із знакових об’єктів, на якому трудяться фахівці, є Кобринський шляхопровід в Бересті. Після реконструкції міст стане ширше: в кожному напрямку буде по три смуги. На одній його стороні рух відкрили в кінці 2018 року.

“Ведуться роботи по влаштуванню другої половини. Зроблені опори, монтуються прольоти будівель. При сприятливих погодних умовах почнемо працювати з дорожнім покриттям. До червня готуємося відкрити рух по другій половині шляхопроводу “, – додав гендиректор треста.

Криниця: БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *