Берестейці голосуватимуть за ліпшу короткометражку

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
16/09/2020, Leave a comment

В малому і VIP-залах кінотеатру “Білорусь” у Бересті 24-30 вересня покажуть програму XXIII Манхеттенського фестивалю короткометражного кіно. Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно пройде в 400 містах світу. Його організаторам надійшла 971 заявка з 54 країн. Для показу було відібрано дев’ять фільмів-фіналістов з Австралії, США, Ізраїлю, Палестини, Північної Македонії, Росії, Фінляндії, Ірану і Франції. Тривалість фільмів – від 5 до 15 хвилин, тому перегляд займе близько двох з половиною годин. Картини будуть демонструватися мовою оригіналу з субтитрами.

Після кожного перегляду глядачам запропонують заповнити анкети і визначити найкращий фільм і кращого актора. Результати передадуть до оргкомітету фестивалю, який 1 листопада оголосить переможців.

З року в рік Манхеттенський фестиваль викликає все більший інтерес. Якщо раніше його програму ми показували тільки в Бересті, то тепер підключилися і Барановичі. У 2019 заповнюваність залів була близько 70%. Це дуже добре“, – зазначив генеральний директор КУП “Берестьоблкіновідеопрокат” Дмитро Селюк. Він додав, що в кінозалах між відвідувачами буде забезпечена безпечна дистанція.

За матеріалом БелТА

 

 

Залишити відповідь