Бересть матиме власну енциклопедію

ПроСВІТ, Новини
25/08/2019, 2 коментарі

Видавництво «Білоруська Енциклопедія імені Петруся Бровки» готує до виходу енциклопедію «Бересть.1000», приурочену до святкування тисячоліття міста. Видання розраховане на широке коло читачів – жителів і гостей Берестя.

«Енциклопедія буде відображати як всю тисячолітню історію міста, так і його сьогодення, тому в ній охоплені всі сфери міського життя, – розповів завідувач редакцією історичних і соціально-економічних наук Юрій Баженов . – Книга розповість про найбільш значні історичні події, промислові підприємства, громадські організації, культурні установи, архітектурні пам’ятки Берестя. Увага буде приділена сучасному стану освіти і науки, спорту, засобам масової інформації. На сторінках книги можна буде знайти інформацію про людей, які прославили Бересть своїми талантами і внеском в науку, а також про пам’ятні місця, значимі події в суспільному і культурному житті міста ».


Енциклопедія вийде на 467 сторінках російською мовою і буде складатися з 14 тематичних розділів. Крім того, в книзі будуть поміщені 28 статей про історичні, культурні, наукові, освітні події, які написані на трьома мовами: білоруською, російською та англійською.

Видання багато ілюстроване: розгорнуті статті містять барвисті розворотні зображення.

До складу редакційної ради книги під керівництвом голови Брестського міськвиконкому Олександра Рогачука увійшли вчені-історики, керівники музеїв, бібліотек та інших установ. Координатором проекту виступив доктор історичних наук, професор Олександр Вабищевич.«БелЕн» випустить енциклопедію Бреста до 1000-річного ювілею міста

Видання вийде з друку напередодні офіційного святкування ювілею міста.

За матеріалом Білоруська енциклопедія

2 thoughts on “Бересть матиме власну енциклопедію”

  1. Ярослав сказав:

    А чи буде видання опубліковано онлайн

  2. Віктор Місіюк сказав:

    На скільки мені відомо, видання лімітоване і може не потрапити, навіть, до рук усіх авторів. Он-лайн енциклопедія була б добрим подарунком місту. Спробую запропонувати редакційній раді на презентації книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *