Бересть реалізуватиме концепцію “СімбіоСіті”

Як повідомив заступник голови Берестейського міськвиконкому Микола Якубовський, в 2019 роцы місцева влада впритул підійдуть до реалізації трьох основних напрямків концепції «СімбіоСіті».

Удосконалення систем водоочистки

Голова міста Олександр Рогачук ставить реконструкцію очисних по важливості на один щабель зі зведенням Західного обходу і реконструкцією Кобринського моста. Певні кроки у вирішенні проблеми вже зробили.

Близько двох десятків років підприємство «Берестьводоканал» реалізує міжнародні екологічні проекти з модернізації очисних споруд. У 2016 році між Берестейським водоканалом і чеською компанією підписано контракт. Проект складається з чотирьох етапів, дедлайн – 2019 рік. 

Інтелектуальний світлофор

Навесні місто над Бугом приймало представників із Білої. Західні колеги поділилися принципами інтелектуальної транспортної системи, досвід якої Бересть має намір перейняти вже в наступному році.

Трафік з центральних магістралей пустити в обхід по дорогах з менш низькою інтенсивністю руху. Результат на перспективу – оптимізація дорожнього руху, поліпшення екологічної обстановки.

Зелений подарунок місту

В 2019 році в місті відкриють новий парк. Навесні 2016 року добровольці висадили 150 саджанців дерев. Звичайно, в наступному році парк в традиційному розумінні ще не з’явиться, цей процес трудомісткий і вимагає тимчасових витрат.

На шляху до зеленої економіки

«СімбіоСіті» – модель розвитку міста, заснована на принципі взаємодії шести систем: клімату, транспорту, архітектури та ландшафту, управління відходами, водопостачання і водовідведення. Участь в цій концепції – це не перший «зелений» крок керівництва міста. Бересть першим з обласних міст приєднався до ініціативи по енергії і клімату «Угода мерів», основна ідея якої – зниження викидів парникових газів.

За матеріалом Зелений портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *