Бересть EDITION – жіноча молода фотографія

Віктор Місіюк, Новини
13/10/2020, Leave a comment

У Бересті проходить фестиваль «Місяць фотографії в Мінську: Бересть EDITION». Темою 2020 року стала жіноча молода фотографія, а куратором фестивалю виступила березня Шиманська (Лодзь, Польща).

У арт-кварталі «Conserva» розмістилася основна експозиція «Be a Lady» з 8 проектів білоруських авторок і окремий проект візуальної художниці і театральної фотографкі Магди Хекель «Менади».

На думку фотокартки і члена команди «Місяць фотографії в Мінську» Ольги Бубич, групова виставка основної експозиції «Be a Lady» має всі шанси опинитися важливим висловом з європейським резонансом і представити іншу точку зору на гостру для Білорусі тему – можливо, з тої самої «потрібної» критичної відстані, яка зараз особливо актуальна.

Анна Бунделева, Даша Бубен, Діна Данилович, Юлія Лейдік, Маша Святогор, Ольга Кирилова, Тетяна Ткачова і Жанна Гладко кидають виклик і протистоять цим стереотипам: вони надають слово жінкам, використовують власний досвід, пропонують нові образи жіночності, показують як з ніжністю, увагою і без об’єктивізації можна сфотографувати іншу людину.

“Місяць фотографії в Мінську” – щорічний фестиваль, присвячений аналізу та інтерпретації фотографічного медіума в сучасній дослідницькій оптиці. Ось уже сім років поспіль у заходах фестивалю беруть участь десятки фотографів, фотоколлектівов і експертів в цій галузі з Білорусі та зарубіжжя.

За матеріалом Берестейська газета

Залишити відповідь