Берестянам в Рік малої батьківщини пропонують розповісти про сім чудес свого міста

Берестський міськвиконком в Рік малої батьківщини організував опитування, в якому пропонує місцевим жителям розповісти про сім чудес свого міста.

“Бересть як місто з багатою 1000-літньою історією має безліч цікавих місць на своїй карті: будь то будинок, вулиця чи скульптурна композиція. Пропонуємо взяти участь в опитуванні” 7 чудес міста Берестя “і внести свої пропозиції на цю тему. Кожен може назвати улюблену пам’ятку “, – відзначили організатори.

Опитування стартує 1 листопада і завершиться 31 грудня. Свої ідеї можна надсилати на адресу електронної пошти ispolkombrest@brest.by c позначкою “7 чудес міста Берестя”. Запропоновані учасниками варіанти будуть публікуватися на офіційному сайті Берестейського міськвиконкому. За підсумками акції планується створити оригінальні матеріали, які будуть розміщені на зупинках громадського транспорту обласного центру. Мета акції – з’ясувати, які місця найбільш популярні у місцевих жителів, підвищити інтерес до міської культури, а також залучити до Берестя ще більшу увагу з боку гостей.

Криниця: БЕЛТА 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *