Бракон’єру, який покаявся, повернули машину

ПроСВІТ, На здоров'я
21/09/2019, Leave a comment

Суд звільнив жителя села Битень Ковельського району Петра Приходька від кримінальної відповідальності за браконьєрство в зв’язку з так званим «дійовим каяттям».

22 червня 2019 року близько 5 години ранку він незаконно ловив рибу на плесі рибогосподарського водного об’єкта в урочищі «Стахор», яке віднесено до природо-заповідного фонду, як загально-зоологічний заказник місцевого значення.

У заборонені знаряддя лову – десять риболовецьких сіток, він з човна виловив майже п’ятдесят линів, дві щуки та близько двадцяти карасів, які занесені до Червоної книги України, у відтворенні яких є труднощі. Тим самим спричинив водним біоресурсам рибогосподарського водного об’єкта майнову шкоду у розмірі 13 804 гривень.

Поліцією було відкрито кримінальне провадження  за статтею незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

В ході підготовчого судового засідання обвинувачений заявив клопотання з проханням закрити кримінальне провадження за дійовим каяттям, і додав, що він сплатив завдані збитки. Головуючий суддя Ковельського міськрайонного суду задовольнив клопотання та закрив справу.

Речові докази: автомобіль марки «Toyota RAV4» та гумовий човен – повернуто браконьєру, як їх власнику. Сітки та рибу суд постановив знищити.

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *