Брата вбив, хату підпалив

19 лютого на місці пожежі у дерев’яному житловому будинку знайшли тіло 42-річного чоловіка. Рештки тіла, знайденого на згарищі, відправлені на судово-медичну експертизу. Наступного дня їх забрали родичі Анатолія і поховали за християнським звичаєм.

В день трагедії автобусом у Карпилівку в особистих справах приїхала сестра Анатолія. Зійшовши з маршрутки, вона прийшла до оселі покійних батьків, у якій одинаком жив її брат. На дверях висів замок, а навколо хати на свіжому снігу, що випав напередодні, не було жодного сліду. З усього було зрозуміло, що брат щонайменше останньої ночі не ночував вдома. Це насторожило жінку. Адже ніколи раніше такого не траплялося. У передчутті чогось недоброго вона з родичами поквапилася повідомити про це сільського голову Марину Мартинюк. Люди розповіли, що 17 лютого бачили Анатолія разом із жителем села Карасин, його двоюрідним братом Олексієм у місцевому магазині, де останній купував продукти харчування, зокрема хліб, цибулю. 

Очевидно, що десь тут і зустрілися чоловіки. Олексій запросив брата до себе додому “смажити цибулю”. Можна припустити, що до цибулі знайшлося і спиртне. 

Олексій Ш. хоч і був Анатолію родичем, але недолюблював його. Родинні стосунки між двоюрідними братами колись зіпсувала земельна ділянка, яка залишилася Анатолію у спадок від покійних діда та нерідної баби, на котру також претендував і Олексій. Олексій ремствував, що Анатолій земельну ділянку продав, а грішми не поділився. За це він свого брата неодноразово ображав.

Що далі трапилося — невідомо. У понеділок насвітанку зайнялася хата Олексія, який теж проживав одиноко, оскільки з дружиною розлучився. Дуже швидко дотла спопелів будинок. 

Рідні розповідають, що їх не допустили на саме згарище для огляду чоловіка, тож ідентифікавути його за ознаками зовні практично не можливо. Але вони впевнені, що це тіло Анатолія, усі події, обставини і його відсутність на сьогоднішній день на це вказують.

На місці у селі було затримано і підозрюваного у вбивстві Олексія, який заперечував свою причетність до вбивства. Однак, у сараї під час огляду господарства Олексія Ш. було знайдено закривавлені одяг, постільні речі. А у неділю, 18 лютого, він покликав до себе додому дітей, які живуть з матір’ю, і роздав їм з господарства те, що вважав цінним, — зерно в мішках, бензопилу тощо. Очевидно, що на цей час у хаті вже лежав труп. Врешті чоловік зізнався, що позбавив життя свого “гостя” ударами сковородою по голові. Аби замести сліди і уникнути відповідальності, Олексій вирішив підпалити будинок, у якому заодно згоріло тіло жертви.

За матеріалом Волинь24

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *