Бурштин в автомобілі

ПроСВІТ, Новини
15/03/2020, Leave a comment

11 березня працівники Любешівського відділу поліції зупинили автомобіль, у пасажира якого, 32-річного волинянина, виявили та  вилучили близько пів кілограма  необробленого “сонячного” каміння.

У подальшому громадянин добровільно видав правоохоронцям ще майже 2 кілограми бурштину, який зберігав удома.

Цього ж дня працівники Маневицького відділу поліції, зупинивши авто на іноземній реєстрації, вилучили у його пасажира, 28-річного волинянина, бурштин, законність походження якого він не підтвердив жодними документами.

За незаконне видобування бурштину, а так само за збут, придбання, зберігання, передачу, пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, передбачене покарання до трьох років позбавлення волі.

Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або у значних розмірах, або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років з конфіскацією майна.

Якщо такі дії вчинить службова особа шляхом використання свого службового становища, їй загрожуватиме покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.

За матеріалом Волинь-Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *