Біловезький Дід Мороз он-лайн

На початку зими велика кількість дорослих і дітей поспішають в Біловезьку пущу побачити головного новорічного чарівника. Грудень і січень тут – найгарячіше. Всі хочуть опинитися в казці, закрутитися в хороводі навколо засніженій Ялинки, загадати бажання, зробити фото з Дідом Морозом, розповісти вірш, отримати подарунок, побачити справжні скарби, покуштувати пущанскіх млинців з лісовими начинками, напитися чаю на диких травах і, нарешті, повірити в диво. Ті, хто з якихось причин не зможе приїхати до Діда Мороза особисто, тепер побачать його в оточенні своїх родичів, друзів і колег на екранах. 

Унікальний медіа-проект запропонувала Біловезькій пущі Бєлтелерадіокомпанія. З 17 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року в резиденції Діда Мороза буде організововано пряму онлайн-трансляцію.

Відвідувачі сайту www.tvr.by протягом місяця зможуть спостерігати за подіями новорічними подіями в режимі реального часу. Для цього на території садиби будуть розміщені три відеокамери. В поле зору потраплять «Беловежка і сім гномів», галявина «12 місяців» і … будинок головного Діда Мороза.

За матеріалом НП Біловезька пуща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *