Білоруські, польські та німецькі рятувальники проведуть спільні навчання в Берестейській області

Олекcій Шумер, Новини
18/10/2019, Leave a comment

Підрозділ пожежної служби німецької землі Бранденбург візьме участь у тактико-спеціальних навчаннях за проектом “Безпека на транскордонній білорусько-польської території. Зміцнення потенціалу пожежних і рятувальних служб”.

Такої домовленості було досягнуто під час візиту делегації обласного управління МНС в округ Оберхавель землі Бранденбург ФРН. Планується, що навчання пройдуть на території Берестейської області в першій половині 2020 року.

“Представники об’єднання пожежної служби округу були в числі спостерігачів на спільних навчаннях, які ми проводили з польськими рятувальниками в липні цього року. Зараз німецькі колеги висловили бажання безпосередньо взяти участь в навчаннях. Такий елемент взаємодії важливий для обміну передовим досвідом”, – підкреслили в обласному управлінні МНС.

Під час зустрічей в Німеччині представники органів державного управління і пожежної служби округу підтвердили свою зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва. Зокрема, голова об’єднання пожежної служби округу Штеффен Шонфельд подякував гостям за запрошення німецької молодіжної команди в Білорусь для участі в міжнародному зльоті юних рятувальників-пожежних, високо оцінивши рівень організації заходу. У свою чергу господарі мають намір запросити команду білоруських юних рятувальників-пожежних в ФРН з візитом у відповідь в червні 2020 року.

Можливості зміцнення співпраці пожежних аварійно-рятувальних служб обговорювалися і на робочій зустрічі з міністром внутрішніх справ землі Бранденбург Карлом-Хайнцем Шретером. Міністр позитивно охарактеризував розвиток двосторонніх відносин, підтримавши білоруську ініціативу з підготовки та реалізації спільних проектів міжнародної технічної допомоги.

Берестейські рятувальники ознайомилися з організацією діяльності відділу федеральної поліції в місті Блумберг, побували в музеях пожежної техніки, пожежних аварійно-рятувальних частинах в Берліні і Лібенвальді. У німецькій столиці делегація відвідала центр оперативного управління, в який надходять повідомлення по лінії поліції, пожежної і медичної служб. Гостям з Білорусі розповіли про організаційно-структурну побудову центру, особливості реагування на різні надзвичайні ситуації, продемонстрували техніку та обладнання.

Криниця: Заря

Залишити відповідь