Більше двох тижнів шукають труп

ПроСВІТ, Новини
19/02/2021, Leave a comment

Пинський міжрайонний відділ Слідчого комітету порушив кримінальну справу за статтею викрадення трупа, яка передбачає покарання у вигляді штрафу або арешту, або до трьох років обмеження або позбавлення волі.

Мова йде про зникнення тіла 37-річної жінки, яка мешкала в селі Лунінецького районе. Померлу перевезли з Городищенської лікарні. На батьківщини жінки викопали могилу, родичі купили труну. Коли в морг в Пинськ за тілом приїхала сестра, їй повідомили, що вона … пропала.

Мене завідувач викликав і каже: «Не знаю, як вам сказати». Я кажу, що? Воскресла? » Він: «Ні, пропав труп». Як пропав? Я так і села. Звернулася в міліцію, вони перевіряли підвали, всі замки були на місці, все закрито, все як годиться. Але ж тіло кудись поділося. Я спілкувалася з працівником моргу, який тіло брав – він його бачив, – дивується сестра.

З моменту зникнення трупа минуло не менше 18 днів. Після цього випадку в Пинський центральній лікарні реорганізували працю. Тепер персонал не лишає тіла до моменту прийняття їх працівниками моргу. 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь