Більше мільйона дерев за сім днів

Віктор Місіюк, На здоров'я
27/03/2020, Leave a comment

Увага до лісу і його ролі в підтриманні екологічного балансу зростає. Недавній Всесвітній економічний форум в Даосі виступив з ініціативою висадження одного трильйона дерев. У Берестейський області під час республіканської акції “Тиждень лісу”, яка пройде з 28 березня по 4 квітня,  планується висадити близько 1,3 мільйону дерев.

До Тижня лісу в Брестській області виконані більше половини запланованих на весну посадок лісових культур. Зелені насадження з’явилися на 2,5 тис. гектарах (всього відведено понад 4,2 тис. га). Під час акції буде впорядковано 280 ділянок площею понад 283 га.

Приєднатися до екологічної акції і внести вклад в озеленення малої батьківщини може кожен. Для цього потрібно звернутися в найближчий лісгосп або лісництво. Добровольців забезпечать посадковим матеріалом і необхідним інвентарем. Лісництвами підготовлено посадковий матеріал, в основному буде використовуватися із закритою кореневою системою. Переважно в грунт висадять сіянці і саджанці сосни, ялини, берези, дуба, клена. Також ліса очистять від сміття, приберуть сухі гілки, сучки та повалені дерева.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *