Вбивці вагітної жінки присудили 24 роки в’язниці

У Брестському обласному суді сьогодні заслухано останнє слово обвинуваченого в резонансній справі в нападі з ножем на подружню пару 31-річну вагітну жінку і її 39-річного чоловіка. 19-річний уродженець Пинська накинувся увечері 11 лютого 2018 року близько 20.20 на циганську родину. Від отриманих поранень потерпіла померла в реанімації. Чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження, йому була надана необхідна медична допомога.

“Дуже шкода, що в ті моменти я не вчинив інакше. Готовий за це понести покарання. Шкода, що саме так сталося. Все переосмислив кардинально”, – сказав обвинувачений в своєму останньому слові. У суді юнак відмовився від дачі показань. Представник сторони держобвинувачення я попросила визнати в його діях пом’якшувальну обставину – часткове визнання провини.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за статтями вбивство і замах на вбивство. Також йому пред’явлені звинувачення за статтями розпалювання расової, національної або релігійної ворожнечі або ворожнечі, виготовлення і розповсюдження порнографічних матеріалів, хуліганство. 

За сукупністю злочинів держобвинувач запросила для обвинуваченого покарання у вигляді 24 років позбавлення волі в колонії посиленого режіма.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *