Вероніка Супрунюк привезла з Дубаї срібло

Майбутній архітектор, студентка Берестського державного технічного університету Вероніка Супрунюк нагороджена II премією міжнародного студентського конкурсу «Проектування мультікомфортного будинку ISOVER-18», фінал якого відбувся в Дубаї. Ð¡Ð²Ñ–тлина від MultiComfort House Students Contest.

На фінал в Об’єднані арабські Емірати приїхали переможці національних етапів – команди і індивідуальні учасники з понад 60 країн. 

Щорічний конкурс проходить під патронатом міжнародної будівельної корпорації Сен-Гобен, яка виступає під брендом ISOVER. У нинішньому році студенти всього світу розробляли концепцію для організації району «Культурне село» в Дубаї. Важливою умовою конкурсу було природне впровадження в «гуманітарне середовище» технологій сталого розвитку.

Проект берестейської студентки S2W – «sun wind water» (сонце-повітря-вода) – став новим баченням організації сучасного простору. Вероніка створила модуль, асоціативно нагадує човен. «Човни» – модулі можуть використовуватися забудовником в будь-якій комплектації, їх можна застосувати в будівництві невисоких кварталів і «складатись» в хмарочоси. «Родзинка» проекту – «жива» оболонка, яка покликана накрити житлову модульну систему і створити внутрішній «дворовий» простір. Візуально оболонка нагадує арафатку – традиційну чоловічу арабську хустку, яка по арабську зветься  куфія.

За матеріалом БрДТУ

                                                                 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *