Взимку по Ольманських болотах гатитимуть ракетами і авіацією

ПроСВІТ, На здоров'я
02/10/2020, Leave a comment

29 вересня Олександр Лукашенко підписав Указ № 354, яким Міністерству оборони і організаціям оборонного сектора економіки надається право безоплатного використання щорічно з 1 грудня по 28 лютого ділянки місцевості “Поліський” для проведення заходів з бойової підготовки, а також випробувань ракетного озброєння і літальних апаратів.

Необхідність прийняття документа пояснюється фінансовими причинами. Існуючі полігони забезпечують стрільби (бойові пуски) і випробування ракет на відносно невелику дальність. Проведення стрільб на велику дальність на полігонах іноземних держав пов’язано з істотними витратами матеріальних і фінансових коштів.

Указу законодавчо регламентує порядок використання ділянки місцевості “Поліський” для бойових пусків і стрільб, а також випробувань вітчизняного ракетного озброєння і літальних апаратів.

Визначено порядок організації і проведення заходів з бойової підготовки, пов’язаних з пусками ракет і бойовими стрільбами, а також випробувань ракетного озброєння і літальних апаратів, проведення бойових стрільб. Встановлюються заходи щодо забезпечення безпечних умов і виключенню негативних наслідків від проведення бойових (випробувальних) пусків ракет і стрільб, а також умови, при яких здійснюється відшкодування винними шкоди.

За матеріалом сайту Президент Республіки Білорусь

Залишити відповідь