Вивчаємо українську мову

Українська науково-педагогічна спілка “Берегиня” вітає учителів та учнів, викладачів та студентів з початком нового навчального року! Бажаємо Вам високих оцінок, гідних результатів та нових здобутків на шляху пізнання! Віримо у Ваші можливості!

Якщо Ви живете в Берестейській області і хочете вивчати українську мову, отримати сертифікат, який підтверджує рівень її знання, наше товариство допоможе Вам! Якщо ви хочете щоб Ваші діти добре володіли українською мовою в мові та письмі – звертайтесь до нас. Ви хочете удосконалити своє знання мови, вас цікавить українська історія і культура? Вас чекають курси для дорослих та дітей, шкільні факультативи і різнорівневі конкурси. Якщо Ви кваліфікований педагог, живете на Берестейщіні, працюєте в школі чи у іншій сфері, маєте бажання викладати українську мову – приєднуйтесь до нашого педагогічного середовища. Ми допоможемо вам знайти учнівську аудиторію, підвищити кваліфікацію, отримати високу оцінку національного та міжнародного рівня.
                                                                                                                   Ваша, “Берегиня”!

Наші контакти: e-mail – sbereginia@gmail.com
Керівник УНПС “Берегиня” – Віктор Місіюк, тел. +375297210205

Украінскі навукова-педагагічная саюз “Берагіня” віншуе настаўнікаў і вучняў, выкладчыкаў і студэнтаў з пачаткам новага навучальнага года! Жадаем Вам высокіх ацэнак, годных вынікаў і новых дасягненняў на шляху пазнання! Верым у Вашы магчымасці!

Калі Вы жывяце ў Брэсцкай вобласці і хочаце вывучаць ўкраінскую мову, атрымаць сертыфікат, які пацвярджае ўзровень яго веды, наша грамадства дапаможа Вам! Калі вы жадаеце каб Вашы дзеці добра валодалі украінскім мовай у мове і лісце – звяртайцеся да нас. Вы хочаце удасканаліць сваё веданне мовы, вас цікавіць ўкраінская гісторыя і культура? Вас чакаюць курсы для дарослых і дзяцей, школьныя факультатывы і рознаўзроўневыя конкурсы. Калі Вы кваліфікаваны педагог, жывяце на Берасцейшчыне, працуеце ў школе ці ў іншай сферы, хочаце выкладаць ўкраінскую мову – далучайцеся да нашага педагагічнай асяроддзя. Мы дапаможам вам знайсці вучнёўскую аўдыторыю, павысіць кваліфікацыю, атрымаць высокую ацэнку нацыянальнага і міжнароднага ўзроўню.
Ваша, “Берагіня”!

Кантакты: e-mail – sbereginia@gmail.com
Кіраўнік УНПС “Берагіня” – Віктар Місіюк, тэл. +375297210205

Украинский научно-педагогическая союз “Берегиня” поздравляет учителей и учеников, преподавателей и студентов с началом нового учебного года! Желаем Вам высоких оценок, достойных результатов и новых достижений на пути познания! Верим в Ваши возможности!

Если Вы живете в Брестской области и хотите изучать украинский язык, получить сертификат, подтверждающий уровень его знания, наше общество поможет Вам! Если вы хотите чтобы Ваши дети хорошо владели украинским языком в языке и письме – обращайтесь к нам. Вы хотите усовершенствовать свое знание языка, вас интересует украинская история и культура? Вас ждут курсы для взрослых и детей, школьные факультативы и разноуровневые конкурсы. Если Вы квалифицированный педагог, живете на Брестчине, работаете в школе или в другой сфере, хотите преподавать украинский язык – присоединяйтесь к нашему педагогической среды. Мы поможем вам найти ученическую аудиторию, повысить квалификацию, получить высокую оценку национального и международного уровня.
Ваша, “Берегиня”!

Контакты: e-mail – sbereginia@gmail.com
Руководитель УНПС “Берегиня” – Виктор Мисиюк, тел. +375297210205

  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *