Викопав в лісі три сотні набоїв

ПроСВІТ, Новини
13/01/2021, Leave a comment

Співробітниками міліції була отримана інформація про те, що 28-річний житель села Скоки зберігає у себе патрони. Слідчо-оперативна група з фахівцем Берестейського міжрайонного відділу Державного комітету судових експертиз в ході огляду підсобного приміщення в шафі виявила сумку, а в ній більше 300 патронів, які були вилучені і направлені для проведення балістичної експертизи.

Чоловік пояснив правоохоронцям, що патрони викопав у лісі понад рік тому. Про «скарбі» йому перед смертю розповів дідусь. Представлені на експертизу патрони були покриті сіро-зеленим нальотом і корозією. Однак на багатьох патронах можна прочитати рік виготовлення: з 1915 по 1938.

Згідно з висновком експерта досліджувані патрони є гвинтівковими патронами, які використовуються для стрільби з гвинтівок «Мauser» моделі 1888/1898 років та іншої вогнепальної нарізної зброї, виготовленого під цей патрон. Патрони виготовлені заводським способом і відносяться до боєприпасів нарізної вогнепальної зброї. Частина з них придатні для стрільби.

За даним фактом Берестейським міжрайонним відділом Слідчого комітету порушено кримінальну справу.

За матеріалом Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь

Залишити відповідь