Викрали обладнання на 200 тисяч

ПроСВІТ, Новини
28/10/2021, Leave a comment

Cпівробітники Ковельського управління поліції затримали групу осіб за вчинення низки крадіжок цінного обладнання Укртелекому. Зловмисники орудували у селах Облапи, Мизове, Доротище та Секунь. Організував угрупування уродженець Київської області, раніше судимий за розбій і незаконне поводження зі зброєю, до протиправної діяльності долучилися також двоє братів із села Секунь.

Так, у селі Мизово з приміщення автоматичної телефонної станції шляхом пошкодження металевої скоби на вхідних дверях зловмисника викрали три багатократні координатні з’єднувачі, в яких знаходились срібні струни та обмотка з міді вагою близько 20 кілограмів. А в Облапах – значну кількість касет, акумуляторних батарей, блоків живлення, модем тощо.

Сума збитків становить близько 200 тисяч гривень. Викрадене поліцейські частково вилучили. Також вилучено знаряддя злочинів, мобільні термінали, транспортний засіб зловмисників.

Ратнівський районний суд визначив двом фігурантам 60 діб тримання під варту, ще одному – домашній арешт. За крадіжки з проникненням у складі групи осіб зловмисникам загрожує позбавлення волі від 3 до 6 років.

За матеріалом Шацький край

Залишити відповідь