“Випробуваня вже почалися і будуть проводитися до кінця року”

ПроСВІТ, На здоров'я
09/11/2020, Leave a comment

Під час візиту на Берестейщину перший заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Болеслав Пірштук торкнувся питання діяльності в околиці Берестя акумуляторного заводу.

В даний момент об’єкт пройшов екологічну і держбудекспертизи, отримав дозвіл обласного комітету природних ресурсів. Є графік пусконалагоджувальних робіт, підписано угоду про контрольні заміри. Наша позиція принципова в чому: ми жорстко будемо відстежувати всі параметри і контролювати дотримання виданих рекомендацій. Будь-які перевищення відразу поставлять завод на межу зупинки. Для нас дуже важливо переконатися ще на етапі випробувань, які вже почалися і будуть проводитися до кінця року, що на всіх етапах все відповідає чинним нормативам“, – повідомив заступник міністра.

Це третій подібний завод на території Берестейської області. Підприємства в Березі і Пинську готують сировину для виробництва акумуляторних батарей. Фактично завод в Берестейському районі, який в 2020 році змінив власників, є фінішної частиною в єдиному технологічному ланцюжку.

Якщо вони налагодять технологію гідним чином, то ніяких побоювань ні для природи, ні для людини не повинно бути. Інших шансів на роботу у даного підприємства немає. Якщо завод буде допускати порушення, наша позиція дуже жорстка: ми його зупинимо негайно“, – каже пан Болеслав.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь