Випускний на курсах української мови

Близько 100 людей у Мінську та Гомелі впродовж минулого навчального року відвідували курси української мови, понад половина з них успішно склала іспит і отримала сертифікати різних ступенів.

Більшість курсантів – дорослі, але були окремі курси і для дітей. Курси організували українська діаспора, посольство України в Білорусі та Товариство білоруської мови імені Франциска Скорини (ТБМ), яке надало приміщення.Світлина від Посольство України в Республіці Білорусь.Урочисте вручення сертифікатів знання української мови пройшло 8 червня у посольстві України в Мінську. Ð’ипускники курсів української мови в Білорусі, Мінськ, 8 червня 2018 року

Про підтримку мовних курсів посол Ігор Кизим каже: «Наша мета в тому, щоб дати можливість всім бажаючим вивчати українську мову і зробити внесок в розвиток добрих відносин і дружби між Україною і Білоруссю».

Світлина від Natalka Babina.
Випускний пройшов в урочистій і товариській атмосфері з танцями і співами. На урочистості були присутні організатори курсів голова Товариства української мови та літератури при СБП Наталка Бабина та голова Товариства білоруської мови, депутат Алєна Анісім.

Світлина від Natalka Babina.
Курсистка Марина Катеринич вчила колег танцювати Орлицю, Якова і Лявоніху в трійках. В коментарях, Марина, пише: “велика подяка найперш тим, хто не зважаючи на обмаль власного часу, взявся нас навчити і все вийшло добре“.Світлина від Maryna Katsiarynich.
І додає: “Наступного року, не загадуючи, постараюся встигати частіше і до Вас“. 

За матеріалом Свобода

2 thoughts on “Випускний на курсах української мови”

  1. Павлина сказав:

    Тико там була не Лявоніха, а Полька-бабачка з Пружанського району :))

  2. Віктор Місіюк сказав:

    А наша безцінна Наталля Бабина написала у себе на сторінці про Лявоніху(( :))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *