Вирішили розібратись. Забрали речі.

Віктор Місіюк, Новини
11/06/2020, Leave a comment

Вночі 9 червня 58-річного жителя села Заор’є повідомив правоохоронців, що після того, як він відкрив двері знайомої, в його будинок увірвалися двоє невідомих і забрали майно.

Через кілька годин співробітники карного розшуку Малоритського райвідділу спільно з дільничними інспекторами міліції Кобринського райвідділу затримали чоловіків. Нападниками виявилися непрацюючі 29-річний та 48-річний жителі одного з сіл Кобринського району. 

Виявилося, що 51-річна жителька Кобринського району затаїла образу на потерпілого за розбитий їм мобільний телефон. Чоловік пообіцяв власниці зіпсованого засоби зв’язку повернути гроші. Однак слова не дотримав. Напередодні селянка відпочивала в кампанії знайомих. Під час застілля вона обмовилася, що знайомий повинен їй гроші. Недовго думаючи, чоловіки вирішили допомогти подрузі.

Прибувши за вказаною адресою, жінка постукала в двері. Коли господар відкрив двері, на порозі його будинку раптово з’явилися чоловіки. Один з них наніс кулаком удар господареві в лице від чого чоловік, втративши рівновагу, впав. Потім всі троє безперешкодно увійшли в оселю. Спочатку вони спробували залагодити грошове питання на словах, однак грошей у потерпілого не виявилося. Тоді зловмисники в рахунок погашення боргу стали виносити з дому і складати в автомобіль: продукти харчування, алюмінієвий посуд, п’ять банок фарби і навіть губну гармошку. Потім «гості» зникли.

В момент затримання двоє учасників компанії розпивали спиртні напої в приватному будинку. Там же було виявлено майно потерпілого. Частину продуктів вони встигли з’їсти. Третій учасник поїздки був затриманий у себе вдома.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь