Вистава «Несказане лишилось несказанним…» (ВІДЕО)

26 листопада в оновленому ковельському Народному домі «Просвіта» ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» презентував нову виставу під назвою «Несказане лишилось несказанним…».

Це вже четверта велика постановка театру, який створили майже рік тому. На цей раз репертуар колективу поповнився диптих-виставою (об’єднані однією темою та ідеєю два поетичні твори) за мотивами історичних романів відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко – «Берестечко» та «Маруся Чурай».

25 акторів розповіли глядачам легенду про нещасливе кохання відомої української піснярки Марусі Чурай на тлі історичних подій — поразки війська Богдана Хмельницького під Берестечком у 1651 році та її наслідків для українського народу. Проте головна ідея полягає у багатстві духовного світу українського народу, глибокій вірі у його незламну силу та перемогу.

Головну роль у виставі виконала керівник театр-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова, яка перш за все подякувала глядачам:«Ми дуже Вам вдячні за те, що прийшли нас підтримати. Ви наш улюблений глядач. Заради Вас ми творимо і заради Вас ми працюємо».

 

За матеріалом Ковель.район

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *