Вистава “Святвечір на Поліссі” (ВІДЕО)

Напередодні Різдва у ковельському кафе «Маестро» відбулося дійство-вистава “Святвечір на Поліссі”. Її підготували члени організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”. Режисером-постановником став громадський активіст Володимир Кравчук. 

Згідно прадідівських традицій на святковий стіл поклали пахуче сіно, яке зверху застелили полотняною, бабусиною скатертиною. Не обійшлося й без 12 страв: кутя з маком, колядник, голубці з пшоном, гречка, горох, борщ з сушеними грибами, печена капуста, смажені гриби, вареники, оселедець, пироги з квасолею, узвар. 

Вистава видалася на славу завдяки самодіяльним акторам: господар — Борис Паталій, господиня — Світлана Ринковська, син Олег — Олег Гелетуха, дочка Богданка — Богдана Паталій, дочка Софійка — Софія Шевчук, син Вадим — Вадим Сахарук, дід — Володимир Лисюк, баба — Олена Лисюк, ведуча – Ольга Яренчук.

У залі, переповненому глядачами, було комфортно і затишно. Тут панувала атмосфера позитиву й радості. На завершення усі разом виконали колядку. 
Громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” дякує за допомогу в проведенні заходу голові Ковельської міськрайонної громадської організації «Союз Українок» Олені Місюрі.

За матеріалом Ковельської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *