Виставка виноградарів відбулася незважаючі на неврожайний рік (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
14/09/2021, Leave a comment

Майже 30 виноградарів  з різних регіонів країни в 2021 році приїхали до Пинська на виставку-ярмарку «Бурштинове гроно винограду-2021». 12 вересня, у колишнього ДК «Трикотажник» свої досягнення представляли виноградарі з Пинська, Гомеля, Ліди, Берестя, Жабинки, Столина, Яново і інших місць. Багато хто не приїхав через низький урожай винограду в цьому році.

Виставка-ярмарка покликана не тільки дати можливість покупцям придбати виноград, але і створити умови для зустрічі та обміну досвідом між виноградарями.

Також на ярмарку можна було придбати різні ягоди, фрукти, саджанці, мед і багато іншого. Але головною прикрасою цього свята, звичайно ж, був виноград. Від великої кількості сортів розбігалися очі – «Прима Україна», «Каталонія», «Променистий кишмиш», «Захват» та багато інших, кожен по-своєму унікальний.

В рамках виставки-ярмарки проводиться і конкурс , на якому журі визначає переможця в декількох категоріях. Цього року відразу в двох номінаціях – «Найсолодша ягода» і «Найбільша ягода» – переміг Олександр Дубовський з Гомеля. Володарем призу за «Найкрасивішу ягоду» став Юрій Стражев з Ліди. У номінації «Найважче гроно» переміг представник Пинська Олександр Бісултанов. Самою «Гарною експозицією» визнали стенд пинянина Геннадія Левшука.

За матеріалом Варяг

Залишити відповідь