Вовк прийшов в село, покусав жінок, кидався на лісників

ПроСВІТ, На здоров'я
07/04/2021, Leave a comment

5 квітня після обіду на околиці села Ласицьк з’явився вовк, який напав на двох жінок. На крики про допомогу збіглися люди, чоловіки з вилами допомогли відбитися від звіра. Незабаром агресивний хижак з’явився в самому селі, де покусав ще одну жінку. З травмами постраждалих госпіталізували. Після надання необхідної медичної допомоги їх виписали під амбулаторний нагляд.

У Ласицьк стали спішно стягуватися екстрені служби: міліція, швидка допомога, МНС. Потерпілим була надана медична допомога, у них зафіксували укушені рани і травми, нанесені дикими тваринами. Пізніше стало відомо, що в селі вовк напав на собаку і козу“, – розповіли в Пинському райвиконкомі.

Людей просять утриматися від прогулянок і не залишати житла в темний час доби“,  – повідомили в місцевій адміністрації. На засіданні комісії з надзвичайних ситуацій прийнято рішення посилити заходи безпеки жителів Ласицького і довколишніх сіл. Зокрема, шкільний автобус підвозив дітей максимально близько до їхніх домівок. Працівники соціальної служби надавали допомогу людям похилого віку. Села в зоні пошуків вовка часово встановлено патрулювання добровільних дружин.

На пошуки імовірно скаженого хижака мобілізовані міліціонери, єгері лісництва, мисливці Білоруського товариства мисливців і риболовів. Пошуки хижака тривали до півночі і відновилися на світанку. 6 квітня звіра появився в семи кілометрах од села. “В урочищі Ступське працівники лісгоспу висаджували дерева. З ними були кінь і собака. У якийсь момент тварини почали проявляти занепокоєння, і незабаром на них напав вовк. Люди схопилися за вила і сокиру, стали відбиватися, пошкодили вовку пащу і він втік. інформацію про хижака передали черговому єгерю БТМР. Незабаром після його приїзду вовк знову вийшов, повівся агресивно. Єгер застрелив його з мисливської рушниці,” – повідомили в райвиконкомі.

Нагадаємо, в минулому році на всій території Пинська було оголошено карантин в зв’язку із появою в місті скажених тварин, три роки тому в сусідньому районі був виявлений сказ у забитого вовка.

За матеріалом  БелТА

Залишити відповідь