«Волинь лідирує в країні за кількістю багатодітних родин», – Петро Порошенко у Ковелі
 
У Ковелі Президент України Петро Порошенко зворушливо згадав свою дружину Марину у промові. Зустріч відбулася 14 березня.

«У боротьбі проти бідності є ще один компонент – допомога при народженні дитини. Волинь лідирує в країні за кількістю багатодітних родин. Демографія – це доля країни, а я хочу, щоб доля країни була щасливою. Тому при народженні 3, 4, 5 дитини і більше ми запроваджуємо щомісячні виплати на кожну дитину у розмірі приблизно 1700 гривень. Цим ми вирішуємо одразу дві проблеми – бідність і зменшення кількості населення», – зазначив у промові Президент.

Фото: Петро Порошенко з дружиною Мариною

«У мене 4 дітей. І, що важливо, від однієї дружини. Я в 17 років, як побачив свою Марину, мамі сказав, що одружуюся. Зараз кожен день молюся і дякую Богу за Марину. Вона не просто Перша Леді, вона справжня українка», – з усмішкою розповів Петро Порошенко.

На що натовп відреагував оплесками і вигуками.

«Марина, чуєш, як тебе вітають на Волині?», – радісно викрикнув Петро Порошенко.

Головним досягненням своєї дружини у ролі Першої Леді Президент вважає впровадження інклюзивної освіти, що дає більшій кількості дітей рівний доступ до навчання. Зазнавчивши, що ще декілька років тому він не знав про існування такого виду навчання у школах.

Криниця: Район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *