Вона дуже добре зимує в наших умовах

ПроСВІТ, На здоров'я
03/10/2021, Leave a comment

«Всі питають, чому не картопля або малина», – весело відзначають в родині Наталі Страпко. Жінка посадила свою першу лаванду 2 роки тому. І тепер, коли на ділянці понад півтисячі кущів цієї рослини, Наталії допомагає вся сім’я: батьки, сестра, чоловік, діти. Наталя вирощує лаванду на ділянці у батьків в селі Семоновщина. Пробувала висаджувати і у себе вдома, але там рослині «не сподобалося».

Все залежить від того, полюбить чи лаванда місце. У мене вдома висаджені кущики з цієї ж партії і вони зовсім маленькі чомусь. А тут вона прекрасно себе почуває і добре розвивається, – зазначає пані Олена.

Наталя – захоплений квітникар зі стажем. Вона вже кілька років робить букети із сухоцвітів і сама вирощує для них квіти: статицю, лагурус, гелихризум, кермек. Тепер до них приєдналася ще й лаванда.

Для букетів мені знадобилася лаванда. Замовляти і купувати її виявилося дуже дорого. І я вирішила виростити сама, спробувала – вийшло, – уточнює квітникар.

Але навіть для такого досвідченого і знаючого майстра виростити лаванду виявилося не так-то просто. Проте труднощі не зупинили Наталю.

Лаванду я вирощувала з насіння. У перший раз з них зросла частка лаванди і частина алиссума. Хоча було написано, що це насіння лаванди. Насіння цих рослин дуже схожі. Вони мені потрапили в одному місцевому магазині. Через рік не зійшло з насіння взагалі нічого. Насіння були куплені і в Бересті, і в Дорогичині. В цьому році зійшло кущиків 50, а висадила я 10 пакетів приблизно по 100 насінин. Лаванду дуже важко виростити з насіння, багато хто намагається і у них це не виходить роками, – зазначає Наталя.

Наступний урожай лаванди квітникар хоче отримати вже з власного насіння, а також спробувати черенковать рослина. Моя співрозмовниця поділилася порадами для тих, хто вже надихнувся вирощуванням лаванди.

Вона дуже примхлива, коли вирощуєш її з насіння. Рекомендується проводити стратифікацію: насіння змішують з невеликою кількістю піску і відправляють в холодильник. Там вони перебувають 2 місяці. Потім, в січні-лютому, насіння висіваються – важливий момент – тільки поверхнево. Заглиблювати в грунт їх ні в якому разі не можна, тому що лаванда не проросте. Якщо така помилка допущена – все, нічого не буде, – ділиться подробицями Наталя.

Квітникар також зазначає, що якщо впевнений в якості насіння і зими не морозні – можна висівати лаванду у відкритому грунті. Тут діє те ж правило: тільки поверхнево, що не присипаючи зверху грунтом.

Коли ми продавали на День міста свіжі букетики з лаванди, багато хто підходив і дуже дивувалися. Як – це ваша лаванда !? Ви виростили її в Дорогичині? Не може бути! Ви, напевно, привезли її з Франції. Я відповідала: «Приїжджайте, подивіться, – сміється Наталя.

Поки лаванда в дійсно сприймається в дивина. Рослина вважається південною. Однак, запевняє Наталя, їй подобається наш клімат. Кавуни вже вирощуємо – чому б і лаванди не прижитись на Дрогичинщині.

Наша лаванда нічим не відрізняється від тієї, що росте у Франції, Італії, Іспанії. Вона дуже добре зимує в наших умовах. Ми нічим її не накриваємо. Хоча я знаю, вирощують лаванду біля Пинська, Берестя і у них ця зима пройшла страшно, були великі втрати, дуже багато кущів замерзло. У нас, слава Богу, пропало тільки 2-3 кущика, це зовсім нічого, – зазначає Наталя.

А ось екстремально спекотне літо цього року лаванда перенесла погано, частина кущів пропала, визнається моя співрозмовниця. Також рослина не любить вологість. Якщо лаванда сильно підмокне – вона з більшою ймовірністю пропаде. «Їй треба високі місця, де не буде застоюватися вода», – радить квітникар.

Особливих вимог по догляду за лавандою немає. Але потрібно пам’ятати, що рослині необхідна стрижка.

Для того, щоб кущ сформувався компактним, його весь час потрібно стригти. Ми проводимо стрижку ранньою весною, на початку квітня, потім під час цвітіння. Нам потрібно зібрати квіти – ми їх зрізали і заодно кущик підстригли в тій формі, яка нам необхідна. З лаванди можна формувати кулю, бордюр, як з самшиту. Далі кущ треба підстригти восени, перед зимівлею. Це потрібно зробити обов’язково, щоб не було гілочок, які неохайно стирчать вгору. Не варто залишати великі пагони ще й тому, що гілки взимку можуть зламатися під вагою снігу. Як буває з будь-якими рослинами, наприклад, з туями, – підкреслює Наталія.

Так як лаванда активно розростається, її кущі рекомендується висаджувати на відстані метра один від одного. Наталя вирощує різні сорти лаванди: яскраво-синю і блакитну. Випадково затесався кущик з зеленими суцвіттями. Виявляється, лаванда має різноманітні кольори, не тільки синій чи фіолетовий. Існують також білі, рожеві сорти та інші.

Її вирощують в інших країнах, в першу чергу, заради аромамасла, яке використовують в парфумерії, медицині, кулінарії. Дуже популярний чай з лавандою. Там і в м’ясні страви її додають, навіть коли коптять – кладуть ялівець з тирсою і квіти лаванди. М’ясо отримує незвичайний аромат. У нас лаванда тільки починає ставати популярною, за кордоном вона привертає до себе більше уваги – зазначає Наталя.

Не менш активно використовують лавандові поля для фотосесій.

Будемо запрошувати до себе гостей проводити фотосесії. Ми вже готуємося: закупили капелюшки, кошики, плануємо поставити красиву білу лавку. Звичайно, тих, хто приїде до нас на фотосесію, почастуємо чаєм і медом з лавандою. У мого батька є бджоли, під час цвітіння тут буквально все гуде. Лаванда дуже добрий медонос. Я читала, що у Франції, Іспанії спеціально вивозять бджолині вулики до полів і за день бджолина сім’я може зібрати 6-7 кг меду з лаванди, – розкриває деталі моя співрозмовниця.

Наталя підкреслює, що без допомоги батьків не впоралася б. Вони допомагають на всіх етапах: починаючи від висадки лаванди і закінчуючи її сушінням. Під час збору «врожаю» та обробки квітів підключаються чоловік і діти.

Підібрати час для зрізання теж потрібно правильно. Якщо лаванда зрізана вчасно – всі квіточки однакові, трохи пізніше – квіточки відцвіли і залишилися сухі елементи, які потім доведеться прибирати. Сушити лаванду потрібно в сухому затемненому місці. Зазвичай її пов’язують в пучки. Якщо потрапить світло – вона зіпсується. Правильно висушена лаванда має яскравий насичений колір, – розповідає Наталя.

Як зазначила пані Олена, суха лаванда зберігає декоративний вигляд і запах протягом року. А якщо поставити букет у глибині кімнати, а не на відкритому сонячному місці, він буде радувати ще довше. Також в планах у Наталії робити ароматичні саше з лаванди.

На третій рік, я думаю, вона покаже всю свою красу і буде дуже рясно цвісти, – розраховує Наталя.

За матеріалом Дорогичинь.by

Залишити відповідь