Воплі Відоплясова на берестейський сцені (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
06/03/2020, Leave a comment

5 березня в Бересті на сцені громадсько-культурного центру виступив рок-гурт “Воплі Відоплясова”. Соліст гурта, Олег Скрипка, вразив публіку не тільки майстерністю виконання, а незвичайною природною безпосередністю, відкритістю, щирістю, галантністю. Енергія яка била зі сцени рехом відбивалася в залі. “З другої пісні стало зрозуміло,” – що публіка рветься до танцю, прокоментував лідер команди свої враження од концерту. “Міста бувають різні, і дуже ліричні і рок-н-рольні. Бересть безперечно місто рок-н-рольне. Я приємно здивований і втішений”.

Світлина від Виктора Омельчука.

Артист визнав що до Берестя їхав з особиливим зацікавленням: “Мене з вашим містом єднає інтимний зв’язок … Я ношу берестейські носки. На сцені я був саме в берестейських носках”. 

Світлина від Виктора Омельчука.

В програмі звучало чимало доброї класики, але були й останні музичні відкриття гурту. Такі як “Країну мрій” для шанувальників з Білорусі виконав білоруською мовою. 

Світлина від Василія Ивановича Лева.

Неймовірною була й післяконцертна філософія. Український рок на думку співака не міг не з’явитися, настільки органічно кладеться українська музична традиція на сучасні рифи.

Світлина від Виктора Омельчука.

Після концерту фанати традиційно осадили гримерну за автографами, спільними фотографіями і кількома словами. В Бересті знають і цікавляться можливістю набути вино, яке випускає Олег Скрипка. На жаль набути його в Республіці Білорусь неможливо. “Приїжджайте в Україну!” – радить співак зацікавленим. 

Світлина від Виктора Омельчука.

В мережі з’явились фотографії та стріми. Дехто вів трансляції у соцмережах просто з концерту. Відео з концерту опублікував на своєму ютуб-каналі “джэйсон вурхез”.

Залишити відповідь