Всюдиходи, болотоходи і лісові дороги

ПроСВІТ, На здоров'я
23/02/2020, Leave a comment

У берестейському регіоні в 2019 році зафіксовано 234 лісових пожежі на площі близько 5,3 тисяч гектар. Перше загоряння сталося 23 березня, останнє – 24 листопада. “Першочергове завдання – своєчасно виявити і загасити пожежу. Берестейська область за цим показником очолює негативний рейтинг. Виходячи з усталеною погоди (почалося випалювання сухої рослинності), ми вже зараз повинні бути готові до перших пожеж в лісовому фонді“, -каже  перший заступник міністра лісового господарства Валентин Шатравка.

Найбільш складна ситуація в минулому році склалася в Поліському лісгоспі. Там відбулося п’ять транскордонних пожеж. Посиленню протипожежної безпеки в цьому лісгоспі приділять підвищену увагу. “Для гасіння пожеж в Поліському лісгоспі були закуплені гусеничні всюдиходи, але бачимо, що цієї кількості недостатньо. Плануємо закупівлю нових. Територія важкодоступна, людей і воду потрібно доставляти на великі відстані“, – зазначив перший заступник міністра.

В планах придбати для Поліського лісгоспу два болотоходи. В господарстві продовжується будівництво лісових дріг, будується ще один міст. 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь