Втрачено ще однин шанс для діалогу

ПроСВІТ, Новини
04/09/2020, Leave a comment
Можливості для проведення акцій протягом усієї виборчої компанії (перед нею, під час і після) в регіоні дуже обмежені. Однією з причин стала пандемія. Другою – брак взаємної довіри між адміністрацією і активною протестною частиною суспільства, представниками критично налажштованих політичних організацій, жорстке протистоянням силових структур і демонстрантів.
23-річний житель Пинська Кирило Іванов подав у Пинський міськвиконком заявку на проведення в місті серії мітингів, на яких прихильники змін в країні, не порушуючи чинного законодавства, могли б зустрітися з депутатами і обговорити поточну обстановку в країні.

30 серпня на вулиці Першотравневій півтора десятка осіб прямували на площу Леніна. Серед них був також Кирило і в цей момент його затримали міліціонери. Молодика доставили в мійський відділ внутрішній справ, де склали протокол за «Участь в несанкціонованому масовому заході» і помістили до ізолятору. На наступний день справу розглянув суд. Кирило Іванов отримав 10 діб арешту і був повернений в ізолятор тимчасового утримання відбувати покарання.

Як зазначають юристи, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності згідно з кодексом, протягом 12 місяців не може бути організатором мітингу. Тобто заявка Кирила на проведення серії мітингів буде автоматично відхилена. В результаті провести зустрічі з депутатами в рамках чинного законодавства тепер неможливо.

За матеріалом Медіа-Полісся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *