Від 6 до 9 рублів на 400 кілометрів… В Бересті відкрили зарядну станцію для електрокарів

ПроСВІТ, Новини
16/12/2017, 1 Comment

9 рублів обійдеться заправка “до упору” власнику нинішньої Tesla. А якщо враховувати диференційовані тарифи (вночі дешевше), тоді 6,5 рублів. Правда, поки і зовсім – безкоштовно!  Зарядна станція, як виявилося, не перша в Бересті, є ще одна коло одного з готелів, але точно перша на заправці. І не остання. Вже в 2018-му році з’явиться ще одна, на вулиці Л. Рябцева. Пізніше – більше.

Правда, на даний момент вони орієнтовані більше на мандрівників, ніж на наших, берестейських власників електромобілів. Як не крути, навіть півтори години провести на заправці – то проблемно, тим більше що за ніч машина відмінно заряджається як мінімум на 80% вдома.

Власник поки єдиною в місті Tesla визнає, що корисне починання, але то однозначно мало. Потрібні заправки коло торгових центрів, ледь не на кожній парковці, тоді і можна очікувати той самий “бум”, якого всі так чекають. Поставив автомобіль, і спокійно за покупками, і можна не поспішати. Власники таких електрокарів – люди заможні, тому торгівля тільки виграє. Справа за малим – привести у відповідність законодавство, і забезпечити технологічну базу.

В Україні електромобілі давно популярний вид транспорту. Виявляється, там заправок досить багато, не всі вони безкоштовні, але ціни все одно смішні, порівняно з традиційним паливом. Для довідки, в Ковелі 4 заправки, в Ратному одна. 

Рано чи пізно заправки стануть платними, і то нормально. Але так чи інакше ціна на таку послугу буде незначною, і тут все залежить від позиції держави.

Криниця: Виртуальный Брест

1 thought on “Від 6 до 9 рублів на 400 кілометрів… В Бересті відкрили зарядну станцію для електрокарів”

Залишити відповідь