Візон пошкодив лапи

Віктор Місіюк, На здоров'я
29/11/2020, Leave a comment

Днями на території підприємства «Дніпро-Бузький водний шлях» виявили поранену тварина, яка не могла самостійно пересуватися. Працівники пинської міськрайінспекції природних ресурсів і охорони навколишнього середовища виїхали на місце перевірити інформацію.

До цього часу дбайливі працівники Дніпро-Бугу помістили безпорадного звіра в картонну коробку. Співробітники природоохоронної інспекції ідентифікували поранену тварина як візон звичайний або американську норку і доставили потерпілу в міську ветеринарну клініку. Після огляду і рентгензнімка хребта виявилося, що причиною безпорадного стану норки стали порізи задніх кінцівок.

Потерпілій тварині надано допомогу, вона знаходиться на стаціонарному лікуванні у ветеринарній клініці. Надалі норку планують передати на реабілітацію в центр допомоги диким тваринам «Сирин» в Дзержинському районі Мінської області.

Нагадаємо, американська норка акліматизувалися на території Республіки Білорусі в середині ХХ століття і натуралізувалася по всій країні, витіснивши місцевого родича – європейську норку. За три десятка років чисельність зросла в шістьдесят разів. Разом із 23 видами тварин входить до Чорної книги інвазивних видів тварин Білорусі. Основним методом боротьби з даним інвазивним ссавцем зараз є інтенсифікація їх промислу.

За матеріалом Пинський райвиконком

Залишити відповідь