Він ходить на перев’язки, її випишуть за місяць

ПроСВІТ, Новини
10/09/2020, 1 Comment

Павло живе в мікрорайоні Березівка, Ольга – на Вульці. Увечері 10 серпня вони зустрілися біля будівлі колишнього автовокзалу, щоб прогулятися по міському парку і сходити в нічну аптеку – Павло з ранку занедужав, а Ольга вже була на лікарняному.

У мене з собою були тільки долари. Ми пішли на залізничний вокзал в обмінник, поміняли долари, вийшли по перону на автомобільний міст і по ньому йшли назад в центр, до аптеки на розі Гоголя і Леніна. Інтернет тоді не працював, що відбувалося в місті, ми не знали. На спуску з моста помітили, що площа Леніна перекрита, – розповідає Павло.

Павло з дівчиною з вулиці Леніна згорнули в міський парк, вийшли на Гоголя і дійшли до аптеки в обхід обгородженій площі. Пара купила ліки і вийшла назад на вулицю:

Біля аптеки зустріли незнайомого хлопця. Сказав, що біля ЦУМу його поранили гумовою кулею. Що якийсь бус їздив, відкривалися двері – і стріляли. Він попередив, що в районі Кобринського моста неспокійно. Ми вирішили їхати на Вульку. Площа Леніна була перекрита, як дістатися громадським транспортом – було незрозуміло. Інтернет не працював – ми навіть не могли подивитися розклад.

Павло вирішив йти з Ольгою на бульвар, щоб дістатися звідти до Вульки на громадському транспорті. Увечері того дня в різних частинах міста були сутички з міліцією, для розгону демонстрантів застосовували світлошумові гранати.

Ми пішли по Гоголя. Скрізь були люди, там ніхто рух не перекривав, міліція нікого не зупиняла. Я вийшов на бульвар Космонавтів, побачив, що в районі колишнього магазину «Космос» варто ланцюг силовиків зі щитами, рух був перекритий. Зрозуміло було, що звідси на Вулька ми не доберемося, – каже хлопець.

Пара перейшла на іншу сторону бульвару Космонавтів і зупинилася біля будівлі управління з праці, зайнятості та соцзахисту.

Там стояли якісь хлопці. Ми до них підійшли запитати, що відбувається в місті. Вони сказали, що самі нічого не знають, бо тільки що під’їхали. Буквально кілька секунд порозмовляли і почули шум автомобіля. Повернулися і помітили, що з боку силовиків їде сірий бус. Відчиняються двері, з’являється щось, схоже на якийсь дробовик, – і лунають постріли. Ми біжимо в бак Папаніна. Встиг зробити пару кроків і відчув якийсь удар в ногу. На адреналіні болю ніякого не відчув. Пам’ятаю, Оля крикнула, що її підстрелили. Ми пригнулись і сховалися за машинами на парковці. Три хлопця, з якими ми розмовляли, сховалися в салон машини. Ми попросилися до них. Забралися на задні сидіння – і всі завмерли. Через пару секунд на парковку під’їхав автозак, з нього вийшли силовики і почали ходити між машинами. Ми лежали.

Люди, який вийшли з автозаку походили по парковці і поїхали. Павло оглянув свою рану і помітив кров.

Я думав, що, може, потрапили кулькою від пейнтболу. Що там синяк якийсь залишився. Посвітили телефоном і я побачив велику 4-хсантиметрову в радіусі дірку, було видно м’ясо. Нога оніміла і боліла. Подивився на ногу Олі. У неї в районі стегна була розірвана штанина, проступила кров. Нас довезли до залізничної лікарні, ми вийшли, крикнули, що поранені. Підбігли лікарі, забрали нас, відправили на операцію.

Лікарі діагностували у Павла млявогранулюючу вогнепальну рану нижньої третини гомілки, а ще коронавірусну інфекцію середньоважкої течії. 11 серпня його перевели з «залізничної» лікарні в центральну міську. Там він провів трохи менше місяця. Щоб закрити діру на гомілки, довелося брати і пересаджувати тканину з стегна.

Павла виписали 4 вересня. Щодня ходить на перев’язки – рана ще не зажила. Ольга досі лежить в Берестейській обласній лікарні. У неї вогнепальне поранення лівого стегна. За словами Павла, Ользі в лікарні лежати ще близько місяця.

Ми дуже вдячні лікарям і медперсоналу Берестейських лікарень: міський, центральної та обласної. Всі до нас ставилися з розумінням, допомагали, – просять передати Павло і Ольга.

За матеріалом тут.бай

1 thought on “Він ходить на перев’язки, її випишуть за місяць”

Залишити відповідь