Вітер побив льон

ПроСВІТ, Новини
03/07/2019, Leave a comment

Різні відомства продовжують підраховувати збитки завдані недавно стихією. 1 липня від поривів штормового вітру, які досягали 29 м/с., постраждав 31 населений пункт в Березівському, Дорогичинському, Жабінковському, Янівському, Кобринському, Лунинецькому, Пружанському і Ганцевицькому районах.

Пошкоджено покрівлі житлових будинків, господарських будівель, 63 сільськогосподарських будівель. Зафіксовані 67 випадків падіння дерев на проїжджі частини доріг та внутрішньобудинкові території. В Іванівському та Пинском районах з цієї причини пошкоджено 17 автомобілів.

Як вже згадувалось, о 19.02 через падіння на шляху дерева на перегоні Пинськ – Юхновичі зупинився дизель Бересть-Лунинець. Пасажири разом з поїзної бригадою прибрали перешкоду з шляхів, через 26 хвилин поїзд проїхав далі по маршруту.

Буревій 1 липня, завдав значних втрат регіональному льноводству. Найбільше постраждали поля ВАТ “Пружанскій льонозавод”. Вітер розкидав і скрутив стрічки льону на 500 га. У Дорогичинському районі пошкоджено 54 га льону. 

За матеріалом БелТА

  • 17
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *