В Будинку милосердя спалах COVID-19

ПроСВІТ, На здоров'я
23/05/2020, 2 коментарі

Дуже потрібна допомога в Будинку милосердя у Кобрині, Берестейська область, Білорусь. Це християнський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, який, як і багато будинків престарілих, був охоплений хвилею нового невідомого вірусу. Коронавірус діагностували більш ніж у половини мешканців та багатьох співробітників, і сильно бракує обслуговуючого персоналу. Наразі нечисленні працівники, які залишилися з негативним тестом на COVID-19 працюють вахтовим методом та живуть з мешканцями. Така ізоляція – це величезне випробування для персоналу.” – таке повідомленнян з’явилось на сторінці об’єкут соціального догляду “Будинок милосердя”, розміщеного на базі установи дитячий оздоровчий центр “Перлинка” в селі Іменін Кобринського району.

В 1997 році в обмін на будівництво житла для 18 офіцерських родин колишнє військове містечко було передане християнській благодійній місії “Еммануїл” євангельських християн-баптистів. На її території створено хритиянський дитячий центр, де в свою чергу в 2010 році відкрито Будинок милосердя.

Тиждень тому позитивний статус підтвердився у 26 з 39 мешканців Будинку милосердя. Всі постояльці ізольовані, проживають в одномісних номерах. Їжу їм розносять по кімнатах.

Ми справляємося, даємо запропоновані медикаменти. Кобринська лікарня виділила нам протичумні костюми. Вони приїжджають до нас, перевіряють у постояльців сатурацию, – повідомив журналістам tut.by завідувач Дому милосердя Ігор Микляев.

Позитивні тести також у восьми співробітників Будинку милосердя. Серед них – і завідувач Ігор Микляев. Все лікуються амбулаторно. Директор «Перлинки» також на лікарняному. Працівники з негативним тестом проживають на території «Перлинки».

Відчуваю себе добре. Вчора взяли повторний тест. Результатів немає поки, – розповів Ігор Микляев.

 

2 thoughts on “В Будинку милосердя спалах COVID-19”

Залишити відповідь