В Білій створена економічна підзона

Один з інвестиційних майданчиків Білої 30 грудня став частиною Поморської спеціальної економічної зони. Відповідну постанову Ради Міністрів підписала прем’єр-міністр Беата Шидло. По певних підрахунках, новий статус може притягнути інвестицій на суму більш за 867 млн ​​злотих. Потенціально тут може бути створено близько 1600 робочих місць.

Чим приваблива може бути нова площадка для інвесторів? В приграничних східних регіонах, яких в Польщі звуть східною стіною, діють найбільший податкові пільги малих і дуже малих підприємств, які доходять до 70 відсотків. Регіон знаходиться на новому Шовковому шляху. Тому одним з основних інвесторів вважають китайський капітал, за допомогою якого в Білій може з’явитися новий логістичний центр. За його допомогою організатори планують збільшити експорт польських товарів до Китаю. Для цього заплановано будівництво дороги, яка з’єднає центр з трасою, а згодом і будівництво швидкісної автомобільної дороги до державного кордону в Тересполі.

Економічна підзона з’явилася на території місцевого аеродрому, який знаходиться поблизу залізниці в південній частині міста. Різноманіття способів доставки товару також може бути привабливим для інвесторів. Варто згадати, що аеродром в Білій зв’язаний з історією повітряних сил і досі 24 з 94 гектар є військовою власністю.

За матеріалами Dziennik Wschodni

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *