В дитячій лікарні три фільтра

ПроСВІТ, На здоров'я
27/09/2020, Leave a comment

З початком навчального року в Кобрині і районі загострилася епідеміологічна ситуація і, відповідно, виникла підвищена потреба в проведенні досліджень на COVID-19.

Анна Самцевіч, завідувач філії «Дитяча лікарня» установи охорони здоров’я «Кобринська центральна районна лікарня» каже:

У зв’язку з ризиком сезонного поширення коронавирусной інфекції в Дитячій лікарні Кобриня організовано забір матеріалу для проведення досліджень на інфекцію COVID-19 для дітей – контактів першого рівня.

В установі діють три фільтра (приміщення для забору аналізів). Два фільтра проводять забір Полімеразно ланцюгової реакції і один фільтр з трьома робочими місцями для експрес-тестування. Дітей і батьків викликають на певний час співробітники колл-центру.

kids bolnica 005

З 28 вересня на першому поверсі стаціонару дитячої лікарні буде організовано 2 зали очікування з урахуванням роз’єднання хворих і обстежуваних.

На будівлі Дитячої лікарні розміщені оголошення із зазначенням актуальної інформації для батьків і дітей. На допомогу виділені співробітники для дачі усної інформації і направлення обстежуваних в потрібні кабінети.

kids bolnica 007

І батькам і дітям в Дитячу лікарню необхідно приходити в масках для індивідуального захисту органів дихання, суворо дотримуватися дистанціювання, не наближатися до інших пацієнтам на відстань ближче 1-1,5 метрів, суворо дотримуватися правил особистої гігієни, частіше мити руки з милом, не торкатися лиця і очей руками, використовувати рукавички і антисептик для рук. Це дозволить протистояти поширенню інфекції, зменшити кількість контактних осіб.

Забір матеріалу для проведення досліджень на інфекцію COVID-19 проводиться натщесерце, або не раніше ніж через 1,5 години після прийому їжі, бажано не чистити зуби.

За матеріалом Kobrincity

Залишити відповідь