В кадрі побувало більше двадцяти видів птахів (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
29/01/2021, Leave a comment

На південній околиці Національного парку “Біловезька пуща” в зимову пору року ведеться онлайн-трансляція за природою. Дії відбуваються на встановленої в заплаві річки Лісова просторій годівниці для птахів. Для успішного спостереження за пернатими в великій кількості закуповуються насіння, зерно, горіхи, ягоди – у птахів виключно здоровий раціон. Комусь більше подобаються насіння, чорний дрізд налягає на ягоди, а строкатий дятел любить яблука.
До речі, в цьому році в Біловезькій пущі залишилися зимувати кілька видів перелітних птахів. Тут помічені сірі гуси, сірі журавлі, лебеді-кликуни і лебеді-шипуни, гоголі, сірі і великі білі чаплі, крижні і зимородки.

Спостереження ведуться цілодобово, бо камера має інфрачервоне підсвічування. І хоча поставлена ​​вона була для відеофіксації, вона ще й підслуховує! Тобто це не що інше, а справжній онлайн-кінотеатр. Благородна справа – підглядати за птахами в заростях чагарнику і розповідати, що вони там роблять. І тепер ви можете займатися цим у себе вдома.

На сьогодні в об’єктив потрапили вже 22 різних види птахів, крім них – зайці, лисиці, миші і навіть косуля!

За матеріалом НП Біловезька пуща

Залишити відповідь