На Кобриньщині продавали пневматику через соцмережу

ПроСВІТ, Новини
21/07/2017, Leave a comment

Жителя Кобриньського району притягнуто до адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пневматичною зброєю через інтернет, повідомила прес-служба економічного суду Берестейської області.

Співробітники податкової інспекції провели контрольну закупівлю. Було з’ясовано, що громадянин реалізував пневматичний пістолет коштом Br100.

На судовому засіданні він розкрив схему протиправних дій. У соціальній мережі розміщував фотографії пневматичних пістолетів для реалізації, в електронній переписці до нього зверталися покупці. Сторони домовлялися про ціну. Після того, як покупці вказували свої поштові адреси, житель Кобриньського району поштою відправляв вибрані товари з післяплатою, а потім отримував грошові перекази в якості оплати. Ціна за одиницю товару становила від Br100 до Br175.

Пістолети (7-8 штук) громадянин раніше придбав через сайт в Росії для подальшої реалізації. Пневматичні пістолети були ним реалізовані з березня по грудень 2015 року.

Житель Кобриньського району отримав від громадян 4 грошових перекладу післяплатою на Br587,5.

За протиправне діяння економічний суд Берестейської області залучив громадянина до адміністративної відповідальності і наклав стягнення у вигляді штрафу в 100 базових величин. У нього конфіскують отриманий дохід і пневматичний пістолет вартістю Br100.

Продавець пневматики скористався правом оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення, але скарга була залишена без задоволення.

За матеріалом БЕЛТА 

Залишити відповідь