В Кобрині пес покусав дівчину

19 січня 2019 року в Кобрині по вул. Першотравневій бна 14-річну дівчинку напав собака. Правоохоронці встановили, що житель міста Кобрина вигулював свою собаку без повідка і намордника. Пес кинувся на дівчину і покусав її.

Батьки дівчинки так описують подію:

– 19 січня приблизно о 10 годині ранку дочка вийшла після факультативного заняття в школі на зупинку. Раптом побачила, що в її бік мчить собака – не встигла отямитися, як він накинувся на неї. Хапав зубами за чоботи й куртку, дівчинка намагалася ухилитися, але марно, собака вчепився в коліно, після цього дитині все ж вдалося відбитися сумкою. За словами дочки, собака був чорно-коричневого кольору, зовні схожий на добермана.

У Кобрині собака накинувся на 14-річну дівчинку

Далі, пес перекинувся на інший бік вулиці, де стояв чоловік з дитиною, в цей момент, по всій видимості, з’явився господар, якому вдалося відкликати собаку.

Оговтавшись від шоку, школярка помітила рани на нозі. Подзвонила батькам, ті відвезли дочку в приймальні покій Кобринської кікарні, де дитині надали необхідну медичну допомогу. В даний час дівчинка проходить курс лікування.

У Кобрині собака накинувся на 14-річну дівчинку

Відносно господаря собаки в даний час ведеться адміністративний процес. За порушення правил утримання домашніх або хижих тварин статтею 15.47 Кодексу про адміністративні правопорушення Республіки Білорусь господареві загрожує штраф в розмірі від 1 до 15 базових величин. 
У разі, якщо вихованець заподіяв шкоду здоров’ю людей або майну – розмір штрафу складе від 10 до 30 базових. 

Протягом 2018 року до адміністративної відповідальності за порушення правил утримання домашніх та (або) хижих тварин в Кобринському районі залучено 39 громадян.

За матеріалом Кобринь-інфо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *