В Ковелі більше не торгуватимуть ніччю алкоголем

ПроСВІТ, Новини
08/03/2019, Leave a comment

На лютневій сесії ковельської міської ради прийнято рішення про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом. У ньому зазначено: «Обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 07.00 години».

Чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Ковеля незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

Підприємцям рекомендують інформувати покупців про прийняте рішення щодо обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на території міста у період з 22.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

За матеріалом Ковель.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *