В Ковелі вшанували пам’ять солдат Другої світової

ПроСВІТ, Новини
10/05/2018, 1 Comment

Урочистий мітинг відбувся 9 травня на ковельскому меморіалі Слави. Сюди вшанувати пам’ять Героїв, які визволяли рідну землю від нацизму, прийшло багато людей. У виконанні народного муніципального естрадно-духового оркестру прозвучав Гімн України. Після чого ведучі заходу оголосили хвилину мовчання у пам’ять за загиблими.

На обеліску Слави золотавими літерами викарбовано більше ніж півтори тисячі імен і прізвищ військових різних національностей, які полягли за Ковель. Це нагадування прийдешнім поколінням, якою ціною була здобута перемога над фашизмом. А поряд встановлена стела пам’яті вже нинішнім Героям – бійцям АТО, захисникам мирного українського неба.
«Наша держава у цій війні постраждала найбільше з усіх європейський країн. Тисячі міст і сіл було спалено. Та війна забрала мільйони життів, зруйнувала мільйони доль. Немає жодної родини в Україні, якої б не торкнулася вона своїм темним крилом. Відходять у вічність ветерани, але пам’ять про цих людей назавжди залишиться в наших серцях. На жаль, нам усім довелося стати свідками нової трагедії для України. І кожен з вас не зміг собі уявити, що після 70 років війна увірветься до нас зі Сходу. … Сьогодні ми гордимося нашими українськими воїнами, які на Сході боронять рідну землю. Дякуємо їм за мужність і героїзм», – мовив міський голова Олег Кіндер. 
Голова ради ветеранів Віталій Подолянчук подякував усім учасникам мітингу, що шанують людей, які пережили важні роки війни. Військовий комісар Ковельського об’єднаного військкомату Сергій Гладун у своїй промові нагадав ковельчанам та гостям міста, якою дорогою ціною була здобута Перемога над фашизмом, скільки сліз вона принесла кожній родині тоді і скільки горя сьогодні несе війна на Сході, коли Україна прагне відстояти свою незалежність. 
До Вічного вогню учасники мітингу поклали живі квіти та вінки, вклонилися загиблим, які дивляться на нас зі світлин Стели пам’яті воїнів АТО, мовчки постояли біля пам’ятника афганцям. 

За матеріалом ПроКовель

1 thought on “В Ковелі вшанували пам’ять солдат Другої світової”

  1. Вадим сказав:

    Пора i в нас памятати той День як тут без пафосу i шоу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *